Yarının İşletmelerini Tasarlayan Liderler
Header

Bitirme Tasarım Projesi / İlerleme Sunumları

Mart 29th, 2017 | Posted by admin in Genel

2016-2017 döneminde Bitirme Tasarım Projesi’ne kayıtlı olan mezuniyet durumundaki öğrencilerimiz, gruplarına göre 7 Nisan Cuma günü akademik proje panellerine, projedeki ilerleme durumlarını ve gerçekleştirdiklerini sunacaklardır.

SUNUM İÇERİĞİ

  • proje başlığınız,
  • problem tanımınız,
  • literatür araştırmanız,
  • çözüm yaklaşımınız ve kullanmakta olduğunuz yöntem(ler) ve neden bu yöntemin kullanılacağına dair açıklamanızı,

içermelidir. Sunum düzeni ve etkin iletişim beceriniz de değerlendirilecektir.

SUNUM SÜRESİ VE HAZIRLIK

  • Sunumlarınız EN FAZLA 5.dk sürmelidir.
  • Soru ve cevap dahil her bir proje grubuna 10.dk zaman ayrılmıştır. Bu nedenle sunum mahalline vaktinden önce gelip hazır olmanız, sunum sırasında anlatacaklarınızı iyi çalışıp, hazırlıklı gelmeniz ve daha önce deneyimleyerek anlatacaklarınızı 5.dk’da bitirdiğinizden emin olmanız önemlidir.
  • Akademik Panel’ler 5.dk sonunda sunumunuzu bitirmenizi isteyeceklerdir. Bu nedenle etkin bir sunum yapabilmek için lütfen hazırlıklı geliniz.
  • Lütfen en az 15.dk öncesinden ilgili Panel’in kapısında hazır olunuz. Gecikme durumunda bir sonraki gruba geçilecektir.

PANEL 1: Saat: 13:30, Yer: F234

Panel Üyeleri: Derya Karakaş, Lerzan Özkale, Lütfihak Alpkan, Mahmut Kabakçı, Nihan Yıldırım, Nimet Uray, Özgür Kayalıca, A. Aylin Bayar

Öğrenciler:
1 Fatma Dindarol 13:30-13:40
1 Esra Alpay 13:30-13:40
2 Cansu Özdoğan 13:40-13:50
2 Ahmet Burak Akman 13:40-13:50
3 Simge Denktaş 13:50-14:00
3 Selin Koç 13:50-14:00
4 Doğancan Diril 14:00-14:10
4 Altan Özkan 14:00-14:10
5 Simge Çokgezer 14:10-14:20
5 İlter Güneş Yıldırım 14:10-14:20
ARA 14:20-14:30
6 Yahya Ünalan 14:30-14:40
6 Muhammet Rahmet Safa Güldoğan 14:30-14:40
7 Ceren Ezgi Dokuz 14:40-14:50
7 Macide Beril Yalçın 14:40-14:50
8 Nizameddin Yalova 14:50-15:00
8 Barış Dikici 14:50-15:00
9 Mert Gilan 15:00-15:10
9 Candeniz Önkol 15:00-15:10
10 Elvan Yavuz 15:10-15:20
10 Barış Can Tayiz 15:10-15:20
11 Anıl Arda Arpacı 15:20-15:30
11 Ataer Ergün 15:20-15:30

——

PANEL 2: Saat: 09:30, Yer: F234

Panel Üyeleri: Aslı Suder, Ahmet Atıl Aşıcı, Banu Elmadağ Baş, Burç Ülengin, Fatma Küskü Akdoğan, Ferhan Çebi

Öğrenciler:
1 Aybüke Kayacı 9:30-9:40
2 Çağlar Berker Akyol 9:40-9:50
2 Uğur Uyar 9:40-9:50
3 Murat Demirci 9:50-10:00
3 Özge Özalanyalı 9:50-10:00
4 Özge Hocalar 10:00-10:10
4 İlkem Deniz Gültekin 10:00-10:10
5 Fatih Alpaslan 10:10-10:20
5 Okan Eraslan 10:10-10:20
ARA 10:20-10:30
6 Melihşah Türker 10:30-10:40
6 Ferhat Diker 10:30-10:40
7 Beril Önder 10:40-10:50
7 İpek Arı 10:40-10:50
8 Merve Dönmez 10:50:11:00
8 Safiye Merve Çakıcı 10:50-11:00
9 Ömer Ayhan 11:00-11:10
10 Abdullah Tefenlili 11:10-11:20
10 Burak Aydemir 11:10-11:20
11 Ekin Günindi 11:20-11:30
11 Tugay Hamarat 11:20-11:30

PANEL 3: Saat: 13:30, Yer: F236

Panel Üyeleri: Cumhur Enis Ekinci, Dilay Çelebi, Elif Karaosmanoğlu, İdil Vedia Evcimen, İpek İlkkaracan Ajas, Tolga Kaya

Öğrenciler:
1 Tuğba Türk 13:30-13:40
1 İrem Tekdemir 13:30-13:40
2 Alaeddin Burak Bardak 13:40-13:50
2 Hakan Uludağ 13:40-13:50
3 Çiler Baskın 13:50-14:00
3 Zeynep Eroğlu 13:50-14:00
4 Mustafa Şenozan 14:00-14:10
4 Nuriddin Gadoev 14:00-14:10
5 Gökçe Aktoprak 14:10-14:20
5 Sesil Yersu Uncu 14:10-14:20
ARA 14:20-14:30
6 Hazal Kalmış 14:30-14:40
6 Alara Büyükateş 14:30-14:40
7 Aziz Kemal Konyalıoğlu 14:40-14:50
7 İlknur Melis Yücel 14:40-14:50
8 Onur Kayan 14:50-15:00
8 Kadriye Idkan 14:50-15:00
9 Elif Edibali 15:00-15:10
9 Burcu Zülfikaroğlu 15:00-15:!0
10 Damla Aktaş 15:10-15:20
10 Elif Daşhan 15:10-15:20
11 Hakim Tuhan Üstündağ 15:20-15:30
11 Tuğçe Demiray 15:20-15:30

——

PANEL 4: Saat: 09:30, Yer: F236

Panel Üyeleri: Hür Bersam Bolat, Kaya Tokmakçıoğlu, Mehmet Erçek, Oktay Taş, Raziye Selim, Suat Küçükçiftçi, Şebnem Burnaz

Öğrenciler:
1 Laçin Reyyan Elevli 9:30-9:40
1 Zeynep Kölemen 9:30-9:40
2 Pınar Sevinç 9:40-9:50
2 Aylin Yorgancılar 9:40-9:50
3 Haydar Şahin 9:50-10:00
3 Arınç Tutku Altun 9:50-10:00
4 Betül Ekiz 10:00-10:10
4 Elif Aydın 10:00-10:10
5 Murat Eray Dolmacı 10:10-10:20
5 Yasemin Gümüş 10:10-10:20
ARA 10:20-10:30
6 Yiğit Can Akday 10:30-10:40
6 Mehmet Ege Gökhan 10:30-10:40
7 Okan Gümüş 10:40-10:50
7 Kerem Akdağ 10:40-10:50
8 Mehmet Can Cebeci 10:50-11:00
8 Beyzanur Özgün 10:50-11:00
9 Erkan Uğur Saymaz 11:00-11:10
9 Yunus Şevli 11:00-11:10
10 Oğuzhan Kurtuluş 11:10-11:20
10 Alp Tunay 10:10-11:20
11 Berkay Gül 11:20-11:30
11 Doğan Yiğit Arıncı 11:20-11:30

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 Both comments and pings are currently closed.