Yarının İşletmelerini Tasarlayan Liderler
Header

Bitirme Tasarım Projesi / Sınav Aşaması

Haziran 4th, 2017 | Posted by admin in Genel

2017 Bahar döneminde Bitirme Tasarım Projesi’ne kayıtlı öğrencilerimiz, 14 Haziran Çarşamba günü akademik proje panellerine, proje raporlarını sunacaklardır.

SUNUM İÇERİĞİ

Sunumlarınız:

  • Kapsam: Proje kapsamının net bir şekilde belirlenmiş olması
  • Problem tanımı: Projede ele alınan problemin net ve çözüme esas olacak şekilde tanımlanmış olması
  • Yöntem uygunluğu: Projede uygulanan yöntemlerin tutarlılığı ve çözümü desteklemede / gerçekleştirme uygunluğu
  • Yöntem kullanımı: Projede yöntemin doğru kullanılması
  • Kaynak kullanımı: Projede kullanılan kaynakların yeterliliği
  • Çözüm uygunluğu: Üretilen işletme mühendisliği çözümünün niteliği
  • Sunum işbölümü: Sunumun grup üyeleri arasında dengeli bir şekilde paylaşılması
  • Sunum etkinliği: Sunumun zamanında, uygun içerikle ve projenin değerini ortaya koyacak şekilde yapılması
  • İçerik Performansı: Problem tanımı, yöntem, literatür araştırması ve uygulama önerisi
  • Sunum Performansı: Sunum düzeni, etkin iletişim

açısından değerlendirilecektir.

ÖNEMLİ: SUNUM SÜRESİ VE HAZIRLIK

  • Sunumlarınız EN FAZLA 10.dk sürmelidir.
  • Soru ve cevap dahil her bir proje grubuna 20.dk zaman ayrılmıştır. Bu nedenle sunum mahalline vaktinden önce gelip hazır olmanız, sunum sırasında anlatacaklarınızı iyi çalışıp, hazırlıklı gelmeniz ve daha önce deneyimleyerek anlatacaklarınızı 10.dk’da bitirdiğinizden emin olmanız önemlidir.
  • Akademik Panel’ler 10.dk sonunda sunumunuzu bitirmenizi ve 20.dk sonunda bir sonraki grubun sunumuna geçmeyi isteyeceklerdir. Bu nedenle etkin bir sunum yapabilmek için lütfen hazırlıklı geliniz.
  • Lütfen en az 15.dk öncesinden ilgili Panel’in kapısında hazır olunuz. Gecikme durumunda bir sonraki gruba geçilecektir.

PANEL 1: Saat: 10:00, Yer: F233

Panel Üyeleri: Derya Karakaş, Lerzan Özkale, Lütfihak Alpkan, Mahmut Kabakçı, Nihan Yıldırım, Nimet Uray, Özgür Kayalıca, A. Aylin Bayar

Öğrenciler:
1 Fatma Dindarol 10:00-10:20
1 Esra Alpay 10:00-10:20
2 Cansu Özdoğan 10:20-10:40
2 Ahmet Burak Akman 10:20-10:40
3 Simge Denktaş 10:40-11:00
3 Selin Koç 10:40-11:00
4 Doğancan Diril 11:00-11:20
4 Altan Özkan 11:00-11:20
5 Simge Çokgezer 11:20-11:40
5 İlter Güneş Yıldırım 11:20-11:40
6 Yahya Ünalan 11:40-12:00
6 Muhammet Rahmet Safa Güldoğan 11:40-12:00
ARA 12:00-13:00
7 Ceren Ezgi Dokuz 13:00-13:20
7 Macide Beril Yalçın 13:00-13:20
8 Nizameddin Yalova 13:20-13:40
8 Barış Dikici 13:20-13:40
9 Mert Gilan 13:40-14:00
9 Candeniz Önkol 13:40-14:00
10 Elvan Yavuz 14:20-14:40
10 Barış Can Tayiz 14:20-14:40
11 Anıl Arda Arpacı 14:40-14:40
11 Ataer Ergün 14:20-14:40

——

PANEL 2: Saat: 10:00, Yer: F234

Panel Üyeleri: Aslı Suder, Ahmet Atıl Aşıcı, Banu Elmadağ Baş, Burç Ülengin, Fatma Küskü Akdoğan, Ferhan Çebi

Öğrenciler:
1 Aybüke Kayacı 10:00-10:20
2 Çağlar Berker Akyol 10:20-10:40
2 Uğur Uyar 10:20-10:40
3 Murat Demirci 10:40-11:00
3 Özge Özalanyalı 10:40-11:00
4 Özge Hocalar 11:00-11:20
4 İlkem Deniz Gültekin 11:00-11:20
5 Fatih Alpaslan 11:20-11:40
5 Okan Eraslan 11:20-11:40
6 Melihşah Türker 11:40-12:00
6 Ferhat Diker 11:40-12:00
ARA 12:00-13:00
7 Beril Önder 13:00-13:20
7 İpek Arı 13:00-13:20
8 Merve Dönmez 13:20-13:40
8 Safiye Merve Çakıcı 13:20-13:40
9 Ömer Ayhan 13:40-14:00
10 Abdullah Tefenlili 14:00-14:20
10 Burak Aydemir 14:00-14:20
11 Ekin Günindi 14:20-14:40
11 Tugay Hamarat 14:20-14:40

PANEL 3: Saat: 10:00, Yer: F235

Panel Üyeleri: Cumhur Enis Ekinci, Dilay Çelebi, Elif Karaosmanoğlu, İdil Vedia Evcimen, İpek İlkkaracan Ajas, Tolga Kaya

Öğrenciler:
1 Tuğba Türk 10:00-10:20
1 İrem Tekdemir 10:00-10:20
2 Alaeddin Burak Bardak 10:20-10:40
2 Hakan Uludağ 10:20-10:40
3 Çiler Baskın 10:40-11:00
3 Zeynep Eroğlu 10:40-11:00
4 Mustafa Şenozan 11:00-11:20
4 Nuriddin Gadoev 11:00-11:20
5 Gökçe Aktoprak 11:20-11:40
5 Sesil Yersu Uncu 11:20-11:40
6 Hazal Kalmış 11:40-12:00
6 Alara Büyükateş 11:40-12:00
ARA 12:00-13:00
7 Aziz Kemal Konyalıoğlu 13:00-13:20
7 İlknur Melis Yücel 13:00-13:20
8 Onur Kayan 13:20-13:40
8 Kadriye Idkan 13:20-13:40
9 Elif Edibali 13:40-14:00
9 Burcu Zülfikaroğlu 13:40-14:00
10 Damla Aktaş 14:00-14:20
10 Elif Daşhan 14:00-14:20
11 Hakim Tuhan Üstündağ 14:20-14:40
11 Tuğçe Demiray 14:20-14:40

——

PANEL 4: Saat: 10:00, Yer: F236

Panel Üyeleri: Hür Bersam Bolat, Kaya Tokmakçıoğlu, Mehmet Erçek, Oktay Taş, Raziye Selim, Suat Küçükçiftçi, Şebnem Burnaz

Öğrenciler:
1 Laçin Reyyan Elevli 10:00-10:20
1 Zeynep Kölemen 10:00-10:20
2 Pınar Sevinç 10:20-10:40
2 Aylin Yorgancılar 10:20-10:40
3 Haydar Şahin 10:40-11:00
3 Arınç Tutku Altun 10:40-11:00
4 Betül Ekiz 11:00-11:20
4 Elif Aydın 11:00-11:20
5 Murat Eray Dolmacı 11:20-11:40
5 Yasemin Gümüş 11:20-11:40
6 Yiğit Can Akday 11:40-12:00
6 Mehmet Ege Gökhan 11:40-12:00
ARA 12:00-13:00
7 Okan Gümüş 13:00-13:20
7 Kerem Akdağ 13:00-13:20
8 Mehmet Can Cebeci 13:20-13:40
8 Beyzanur Özgün 13:20-13:40
9 Erkan Uğur Saymaz 13:40-14:00
9 Yunus Şevli 13:40-14:00
10 Oğuzhan Kurtuluş 14:00-14:20
10 Alp Tunay 14:00-14:20
11 Berkay Gül 14:20-14:40
11 Doğan Yiğit Arıncı 14:20-14:40

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 Both comments and pings are currently closed.