Yarının İşletmelerini Tasarlayan Liderler
Header

BTP / Birinci Sunumlar – Panel 2 & 3 Grupları Güncellendi & Yer Güncellendi

Ekim 3rd, 2017 | Posted by admin in Genel

2017-2018 Güz döneminde Bitirme Tasarım Projesi’ne kayıtlı olan mezuniyet durumundaki öğrencilerimiz, gruplarına göre 5-6-11 Ekim 2017 günleri akademik proje panellerine, proje önerilerini sunacaklardır.

SUNUM İÇERİĞİ

Sunumlarınız:

  • proje başlığınız,
  • problem tanımınız,
  • çözüm yaklaşımınız ve eğer bu aşamada öngörebiliyorsanız projede kullanacağınız yöntem(ler) ve neden bu yöntemin kullanılacağına dair açıklamanızı,

içermelidir.

SUNUM SÜRESİ VE HAZIRLIK

  • Sunumlarınız EN FAZLA 5.dk sürmelidir.
  • Soru ve cevap dahil her bir proje grubuna 10.dk zaman ayrılmıştır. Bu nedenle sunum mahalline vaktinden önce gelip hazır olmanız, sunum sırasında anlatacaklarınızı iyi çalışıp, hazırlıklı gelmeniz ve daha önce deneyimleyerek anlatacaklarınızı 5.dk’da bitirdiğinizden emin olmanız önemlidir.
  • Akademik Panel’ler 5.dk sonunda sunumunuzu bitirmenizi isteyeceklerdir. Bu nedenle etkin bir sunum yapabilmek için lütfen hazırlıklı geliniz.
  • Lütfen en az 15.dk öncesinden ilgili Panel’in kapısında hazır olunuz. Gecikme durumunda bir sonraki gruba geçilecektir.

PANEL 1: 11 Ekim Çarş.-13:30, Yer: F237

Panel Üyeleri: Burç Ülengin, Banu Elmadağ Baş, Çiçek Ersoy Kekevi, Derya Karakaş, İpek İlkkaracan Ajas, Kaya Tokmakçıoğlu, Nihan Yıldırım, Oktay Taş, Öner Günçavdı, Raziye Selim

Öğrenciler:
1 Neşe Koç 13:30-13:40
1 Mesut Onur Yıldırıcı 13:30-13:40
2 Utku Ceylan 13:40-13:50
2 Ceren Kartal 13:40-13:50
3 Orhan Sancak 13:50-14:00
3 İklim Firdevs Özkeskin 13:50-14:00
4 Oral Sürül 14:00-14:!0
5 Hüda Öksüz 14:10-14:20
5 Barış Sefa Gürbüzler 14:10-14:20
6 Arda Barış Borazan 14:20-14:30
6 Mirace Eda Hocaoğlu 14:20-14:30
ARA 14:30-14:40
7 Eray Aydın 14:40-14:50
8 Mustafa Abalı 14:50-15:00
8 İbrahim Kiracı 14:50-15:00
9 Seda Nur Gerzile 15:00-15:10
9 Berkay Karaoğlan 15:00-15:10
10 Yunus Şevli 15:10-15:20
10 Hayri Aydın 15:10-15:20
11 Muhammed Zahid Sarı 15:20-15:30
11 Serhat Damar 15:20-15:30
12 Muhammed Musa Kahya 15:30-15:40
12 Çağdaş Metin 15:30-15:40

——

PANEL 2: 6 Ekim Cuma-9:30, Yer: F237

Panel Üyeleri: Aslı Süder, Aylin Bayar, Bersam Bolat, Dilay Çelebi, Fatma Küskü Akdoğan, Hatice Akdağ, Özgür Kayalıca, Tarık Çakar, Tolga Kaya, Zeynep Erden Bayazıt
Öğrenciler:
1 Büşra Baydan 9:30-9:40
2 Meliz Türkileri 9:40-9:50
2 Nur Bilge Ertan 9:40-9:50
3 Ahmet Haşim Arslan 9:50-10:00
3 Ecem Karacakaya 9:50-10:00
4 Mutlu Güneş 10:00-10:10
4 Balkan Alptimur 10:00-10:10
5 Tuğkan İnci 10:10-10:20
5 Halil İbrahim Özbay 10:10-10:20
ARA 10:20-10:30
6 Ezgi Tabak 10:30-10:40
6 Berke Sönmezışık 10:30-10:40
7 Işılay Uçgun 10:40-10:50
7 Sena Torlak 10:40-10:50
8 Elif Yenihayat 10:50-11:00
8 Abdullah Emin Kazdaloğlu 10:50-11:00
9 Ceren Aldemir 11:00-11:10
9 Elif Uygur 11:00-11:10
10 Ferhat Yarkın 11:10-11:20
10 Murşide Topaloğlu 11:10-11:20

PANEL 3: 5 Ekim Perşembe-9:30, Yer: F237

Panel Üyeleri: Cumhur Ekinci, Elif Karaosmanoğlu, Ferhan Çebi, İdil Evcimen, Mehmet Erçek, Nimet Uray, Saime Kayam, Suat Küçükçiftçi

Öğrenciler:
2 Fatih Aydoğan 9:40-9:50
2 Miraç Cemre Öztürk 9:40-9:50
3 Doğan Öncül 9:50-10:00
3 Enes Can Çeliköz 9:50-10:00
4 Ekin Gülbey 10:00-10:10
4 Anılcan Süleymanoğlu 10:00-10:10
5 Merve Berfu Bircan 10:10-10:20
5 Meltem Demirdaş 10:10-10:20
ARA 10:20-10:30
6 Seda Aykutlu 10:30-10:40
6 Buket Nur Aksöz 10:30-10:40
7 Merve Sare Akın 10:40-10:50
7 Nihan Tsakir Hassan 10:40-10:50
8 Burcu Özbıyık 10:50-11:00
8 Ufuk Koca 10:50-11:00
9 Hesna Söyleyici 11:00-11:10
9 Semiha Bülbül 11:00-11:10
10 Betül Romero 11:10-11:20
10 Şiyar Şahin 11:10-11:20

——

———————————

Bitirme Tasarım Projeleri ile ilgili tüm kurallara İTÜ İşletme Mühendisliği Bölümü, Bitirme Tasarım Projesi Uygulama Esasları dökümanında bulabilirsiniz (bağlantı).

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 Both comments and pings are currently closed.