Yarının İşletmelerini Tasarlayan Liderler
Header

Bitirme Tasarım Projeleri / Sınav Aşaması

Ocak 4th, 2018 | Posted by admin in Genel

2017-2018 Güzdöneminde Bitirme Tasarım Projesi’ne kayıtlı öğrencilerimiz, 15 Ocak Pazartesi günü akademik proje panellerine, proje sonuç raporlarını sunacaklardır.

SUNUM İÇERİĞİ

Sunumlarınız:

  • Kapsam: Proje kapsamının net bir şekilde belirlenmiş olması
  • Problem tanımı: Projede ele alınan problemin net ve çözüme esas olacak şekilde tanımlanmış olması
  • Yöntem uygunluğu: Projede uygulanan yöntemlerin tutarlılığı ve çözümü desteklemede / gerçekleştirme uygunluğu
  • Yöntem kullanımı: Projede yöntemin doğru kullanılması
  • Kaynak kullanımı: Projede kullanılan kaynakların yeterliliği
  • Çözüm uygunluğu: Üretilen işletme mühendisliği çözümünün niteliği
  • Sunum işbölümü: Sunumun grup üyeleri arasında dengeli bir şekilde paylaşılması
  • Sunum etkinliği: Sunumun zamanında, uygun içerikle ve projenin değerini ortaya koyacak şekilde yapılması
  • İçerik Performansı: Problem tanımı, yöntem, literatür araştırması ve uygulama önerisi
  • Sunum Performansı: Sunum düzeni, etkin iletişim

açısından değerlendirilecektir.

ÖNEMLİ: SUNUM SÜRESİ VE HAZIRLIK

  • Sunumlarınız EN FAZLA 10.dk sürmelidir.
  • Soru ve cevap dahil her bir proje grubuna 20.dk zaman ayrılmıştır. Bu nedenle sunum mahalline vaktinden önce gelip hazır olmanız, sunum sırasında anlatacaklarınızı iyi çalışıp, hazırlıklı gelmeniz ve daha önce deneyimleyerek anlatacaklarınızı 10.dk’da bitirdiğinizden emin olmanız önemlidir.
  • Akademik Panel’ler 10.dk sonunda sunumunuzu bitirmenizi ve 20.dk sonunda bir sonraki grubun sunumuna geçmeyi isteyeceklerdir. Bu nedenle etkin bir sunum yapabilmek için lütfen hazırlıklı geliniz.
  • Lütfen en az 15.dk öncesinden ilgili Panel’in kapısında hazır olunuz. Gecikme durumunda bir sonraki gruba geçilecektir.

PANEL 1: 15 Ocak Pazartesi 10.00
Yer: F235

Panel Üyeleri: Burç Ülengin, Banu Elmadağ Baş, Çiçek Ersoy Kekevi, Derya Karakaş, İpek İlkkaracan Ajas, Kaya Tokmakçıoğlu, Nihan Yıldırım, Oktay Taş, Öner Günçavdı, Raziye Selim

Öğrenciler:
1 Neşe Koç 10:00-10:20
1 Mesut Onur Yıldırıcı 10:00-10:20
2 Utku Ceylan 10:20-10:40
2 Ceren Kartal 10:20-10:40
3 Orhan Sancak 10:40-11:00
3 İklim Firdevs Özkeskin 10:40-11:00
4 Oral Sürül 11:00-11:20
5 Hüda Öksüz 11:20-11:40
5 Barış Sefa Gürbüzler 11:20-11:40
6 Arda Barış Borazan 11:40-12:00
6 Mirace Eda Hocaoğlu 11:40-12:00
ARA 12:00-13:40
7 Eray Aydın 13:40-14:00
8 Mustafa Abalı 14:00-14:20
8 İbrahim Kiracı 14:00-14:20
9 Seda Nur Gerzile 14:20-14:40
9 Berkay Karaoğlan 14:20-14:40
10 Yunus Şevli 14:40-15:00
10 Hayri Aydın 14:40-15:00
11 Muhammed Zahid Sarı 15:00-15:20
11 Serhat Damar 15:00-15:20
12 Muhammed Musa Kahya 15:20-15:40
12 Çağdaş Metin 15:20-15:40

——

PANEL 2: 15 Ocak Pazartesi 10.00
Yer: F236

Panel Üyeleri: Aslı Süder, Aylin Bayar, Bersam Bolat, Dilay Çelebi, Fatma Küskü Akdoğan, Hatice Akdağ, Özgür Kayalıca, Tarık Çakar, Tolga Kaya, Zeynep Erden Bayazıt

Öğrenciler:
1 Büşra Baydan 10:00-10:20
2 Meliz Türkileri 10:20-10:40
2 Nur Bilge Ertan 10:20-10:40
3 Ahmet Haşim Arslan 10:40-11:00
3 Ecem Karacakaya 10:40-11:00
4 Mutlu Güneş 11:00-11:20
4 Balkan Alptimur 11:00-11:20
5 Tuğkan İnci 11:20-11:40
5 Halil İbrahim Özbay 11:20-11:40
6 Ezgi Tabak 11:40-12:00
6 Berke Sönmezışık 11:40-12:00
ARA 12:00-13:40
7 Işılay Uçgun 13:40-14:00
7 Sena Torlak 13:40-14:00
8 Elif Yenihayat 14:00-14:20
8 Abdullah Emin Kazdaloğlu 14:00-14:20
9 Ceren Aldemir 14:20-14:40
9 Elif Uygur 14:20-14:40
10 Ferhat Yarkın 14:40-15:00
10 Murşide Topaloğlu 14:40-15:00

PANEL 3: 15 Ocak Pazartesi 10.00
Yer: F237

Panel Üyeleri: Cumhur Ekinci, Elif Karaosmanoğlu, Ferhan Çebi, İdil Evcimen, Mehmet Erçek, Nimet Uray, Saime Kayam, Suat Küçükçiftçi

Öğrenciler:
1 Fatih Aydoğan 10:00-10:20
1 Miraç Cemre Öztürk 10:00-10:20
2 Doğan Öncül 10:20-10:40
2 Enes Can Çeliköz 10:20-10:40
3 Ekin Gülbey 10:40-11:00
3 Anılcan Süleymanoğlu 10:40-11:00
4 Merve Berfu Bircan 11:00-11:20
4 Meltem Demirdaş 11:00-11:20
5 Seda Aykutlu 11:20-11:40
5 Buket Nur Aksöz 11:20-11:40
6 Merve Sare Akın 11:40-12:00
6 Nihan Tsakir Hassan 11:40-12:00
ARA 12:00-13:40
7 Burcu Özbıyık 13:40-14:00
7 Ufuk Koca 13:40-14:00
8 Hesna Söyleyici 14:00-14:20
8 Semiha Bülbül 14:00-14:20
9 Betül Romero 14:20-14:40
9 Şiyar Şahin 14:20-14:40

——

———————————

Bitirme Tasarım Projeleri ile ilgili tüm kurallara İTÜ İşletme Mühendisliği Bölümü, Bitirme Tasarım Projesi Uygulama Esasları dökümanında bulabilirsiniz (bağlantı).

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 Both comments and pings are currently closed.