Yarının İşletmelerini Tasarlayan Liderler
Header

BTP İlerleme Sunumları

Mart 31st, 2018 | Posted by admin in Genel

2017-2018 Bahar döneminde Bitirme Tasarım Projesi’ne kayıtlı olan mezuniyet durumundaki öğrencilerimiz, gruplarına göre 4 Nisan 2018 Çarşamba günü akademik proje panellerine, proje önerilerini sunacaklardır.

SUNUM İÇERİĞİ

  • proje başlığınız,
  • problem tanımınız,
  • literatür araştırmanız,
  • çözüm yaklaşımınız ve kullanmakta olduğunuz yöntem(ler) ve neden bu yöntemin kullanılacağına dair açıklamanızı,
  • yöntem uygulama sonuçları ve ilk çıktılar.

içermelidir. Sınav komisyonu üyeleri, ara sunum aşamasında proje grubu üyelerini,
• İçerik Performansı: Problem tanımı, yöntem, literatür araştırması ve uygulama (60 puan)
• Sunum Performansı: Sunum düzeni, etkin iletişim (40 puan) ölçütleri üzerinden değerlendirerek ara sunum notunu verecektir.

SUNUM SÜRESİ VE HAZIRLIK

  • Sunumlarınız EN FAZLA 5.dk sürmelidir.
  • Soru ve cevap dahil her bir proje grubuna 10.dk zaman ayrılmıştır. Bu nedenle sunum mahalline vaktinden önce gelip hazır olmanız, sunum sırasında anlatacaklarınızı iyi çalışıp, hazırlıklı gelmeniz ve daha önce deneyimleyerek anlatacaklarınızı 5.dk’da bitirdiğinizden emin olmanız önemlidir.
  • Akademik Panel’ler 5.dk sonunda sunumunuzu bitirmenizi isteyeceklerdir. Bu nedenle etkin bir sunum yapabilmek için lütfen hazırlıklı geliniz.
  • Araştırma görevlileri sunuşların başamasından 15 dakika önce ilgili sınıflarda hazır bulunacaklardır. Sunuş dosyalarınızı ilgili araştırma görevlisinden yardım alarak bilgisayara bu süre içerisinde yükleyiniz.
  • Sunuşlarda yazı fontlarının 24 ve üstünde olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir.

PANEL 1: 4 Nisan Çarş.-15:00-17:10, Yer: F233

Panel Üyeleri: Banu Elmadağ Baş, Burç Ülengin, Ferhan Çebi, Oktay Taş, Özgür Öztürk
Öğrenciler:
1 Regina Abdulina 15:00-15:10
1 Reşat Uğur Ulu 15:00-15:10
2 Damla Selen Aydın 15:10-15:20
2 Bayram Can Arslan 15:10-15:20
3 Mert Yeşilçöllü 15:20-15:30
3 Mehmet Furkan Şengöz 15:20-15:30
4 Şeyma Çiçek 15:30-15:40
4 Zehra Birce Çolak 15:30-15:40
5 Furkan Çağrı Temel 15:40-15:50
5 Şevval Nur Elma 15:40-15:50
6 İrem Naz Temizel 15:50-16:00
6 İrem Demircioğlu 15:50-16:00
ARA 16:00-16:10
7 Funda Demir 16:10-16:20
7 Mustafa Erdoğan 16:10-16:20
8 Nazif Doğa Böker 16:20-16:30
8 Hazal Gizem Özbıyık 16:20-16:30
9 Murat Cem Tanrıöver 16:30-16:40
9 Mehmet Hilmi Şeker 16:30-16:40
10 Melis Öztürk 16:40-16:50
10 Abdullah Göktuğ Yaman 16:40-16:50
11 Can Dörtkardeşler 16:50-17:00
11 Can Berk Balaban 16:50-17:00
12 Beyza Gavcar 17:00-17:10
12 Bengisu Büyükikiz 17:00-17:10

——

PANEL 2: 4 Nisan Çarş.-15:00-17:10, Yer: F236

Panel Üyeleri: Dilay Çelebi, Kaya Tokmakçıoğlu, Özgür Kayalıca, Şebnem Burnaz, Zeynep Erden Bayazit
Öğrenciler:
1 Beyza Haliloğlu 15:00-15:10
1 Hivda İlkay Doğan 15:00-15:10
2 Cihat Aslan 15:10-15:20
2 Kevser Özkan 15:10-15:20
3 Mina Öztürk 15:20-15:30
3 Mustafa Gürler Vidinli 15:20-15:30
4 Mehmet Kemal Er 15:30-15:40
4 Kübra Korkut 15:30-15:40
5 Adile Pelinsu Karakuş 15:40-15:50
5 Fulya Duman 15:40-:15:50
6 Tuğçe Kaykı 15:50-16:00
6 Onur Esmercan 15:50-16:00
ARA 16:00-16:10
7 Demet Sertoğlu 16:10-16:20
7 Beril Özmaçin 16:10-16:20
8 Mertcan Yıldız 16:20-:16:30
8 Batuhan Uncu 16:20-:16:30
9 Atacan Kavdır 16:30-16:40
9 Damla Yasun 16:30-16:40
10 Kürşad Dağ 16:40-16:50
10 Buse Bodur 16:40-16:50
11 Ali Rıza Alptekin 16:50-17:00
11 Mehmet Berk Soğuksu 16:50-17:00
12 Muhammed Emin Gürsoy 17:00-17:10
12 İsmail Çalışkan 17:00-17:10

PANEL 3: 4 Nisan Çarş. 15:00-17:00, Yer: F238

Panel Üyeleri: Elif Karaosmanoğlu, Hatice Camgöz Akdağ, İdil Vedia Evcimen, Mehmet Erçek, Raziye Selim, Suat Küçükçiftçi
Öğrenciler:
1 Oğuzhan Akın 15:00-15:10
1 Deniz Sucu 15:00-15:10
2 Sinem Ak 15:10-15:20
2 Gizem Albayrak 15:10-15:20
3 Eray Aydın 15:20-15:30
3 Çağkan Alemdar 15:20-15:30
4 Ahmet Güngör Alp 15:30-15:40
4 Hasan Kaan Halıcı 15:30-15:40
5 İrem Betül Koçak 15:40-15:50
5 Yasemin Yetim 15:40-15:50
6 Salih Bahadır Aydın 15:50-16:00
6 Burak Aydın 15:50-16:00
ARA 16:00-16:10
7 Anıl Akın Atak 16:20-16:30
7 Fikret Arda Kundak 16:20-16:30
8 Sinem Gencay 16:30-16:40
8 İbrahim Sami Şahin 16:30-16:40
9 Burcu Pirimoğlu 16:40-16:50
9 Elif Er 16:40-16:40
10 Naz Aslı Öncel 16:50-17:00
10 Can Öztamur 16:50-17:00

——

PANEL 4: 4 Nisan Çarş. 15:00-17:00, Yer: D305

Panel Üyeleri: Aylin Bayar, Bersam Bolat, Cumhur Ekinci, Derya Karakaş, Nihan Yıldırım, Tolga Kaya, Ulaş Baysal
Öğrenciler:
1 Nergiz Sermet 15:00-15:10
1 Yasemin Yüksel 15:00-15:10
2 Volkan Yolci 15:10-15:20
2 Mehmet Taş 15:10-15:20
3 Emre Çalışkan 15:20-15:30
3 Emre Ay 15:20-15:30
4 Özhan Kara 15:30-15:40
4 Emin Can Ofli 15:30-15:40
5 Murat Erdem 15:40-15:50
5 Tolga Aydınlı 15:40-15:50
6 Barış Kurbanoğlu 15:50-16:00
6 Hakan Akhan 15:50-16:00
ARA 16:00-16:10
7 Oğuzhan Öztürk 16:10-16:20
7 Ömer Atakan Saldamlı 16:10-16:20
8 Abdullah Kayacan 16:20-16:30
8 Burak İnce 16:30-16:30
9 Feride Işık 16:30-16:40
9 Aykut Uyur 16:30-16:40
10 Ahmet Burak Özyurt 16:40-16:50
10 Feride Duman 16:40-16:50
11 Özge Şeşen 16:50-17:00
11 Merve Durmuş 16:50-17:00

———————————

Bitirme Tasarım Projeleri ile ilgili tüm kurallara İTÜ İşletme Mühendisliği Bölümü, Bitirme Tasarım Projesi Uygulama Esasları dökümanında bulabilirsiniz (bağlantı).

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 Both comments and pings are currently closed.