Yarının İşletmelerini Tasarlayan Liderler
Header

BTP Final Sunumları

Mayıs 28th, 2018 | Posted by admin in Genel

2017-2018 Bahar döneminde Bitirme Tasarım Projesi’ne kayıtlı olan mezuniyet durumundaki öğrencilerimiz, gruplarına göre 11 Haziran 2018 Pazartesi günü akademik proje panellerine, proje sonuç raporlarını sunacaklardır.

SUNUM İÇERİĞİ

Sunumlarınız:

  • Kapsam: Proje kapsamının net bir şekilde belirlenmiş olması
  • Problem tanımı: Projede ele alınan problemin net ve çözüme esas olacak şekilde tanımlanmış olması
  • Yöntem uygunluğu: Projede uygulanan yöntemlerin tutarlılığı ve çözümü desteklemede / gerçekleştirme uygunluğu
  • Yöntem kullanımı: Projede yöntemin doğru kullanılması
  • Kaynak kullanımı: Projede kullanılan kaynakların yeterliliği
  • Çözüm uygunluğu: Üretilen işletme mühendisliği çözümünün niteliği
  • Sunum işbölümü: Sunumun grup üyeleri arasında dengeli bir şekilde paylaşılması
  • Sunum etkinliği: Sunumun zamanında, uygun içerikle ve projenin değerini ortaya koyacak şekilde yapılması
  • İçerik Performansı: Problem tanımı, yöntem, literatür araştırması ve uygulama önerisi
  • Sunum Performansı: Sunum düzeni, etkin iletişim

açısından değerlendirilecektir.

ÖNEMLİ: SUNUM SÜRESİ VE HAZIRLIK

  • Sunumlarınız EN FAZLA 10.dk sürmelidir.
  • Soru ve cevap dahil her bir proje grubuna 20.dk zaman ayrılmıştır. Bu nedenle sunum mahalline vaktinden önce gelip hazır olmanız, sunum sırasında anlatacaklarınızı iyi çalışıp, hazırlıklı gelmeniz ve daha önce deneyimleyerek anlatacaklarınızı 10.dk’da bitirdiğinizden emin olmanız önemlidir.
  • Akademik Panel’ler 10.dk sonunda sunumunuzu bitirmenizi ve 20.dk sonunda bir sonraki grubun sunumuna geçmeyi isteyeceklerdir. Bu nedenle etkin bir sunum yapabilmek için lütfen hazırlıklı geliniz.
  • Lütfen en az 15.dk öncesinden ilgili Panel’in kapısında hazır olunuz. Gecikme durumunda bir sonraki gruba geçilecektir.
  • BTP proje raporlarını çoğaltılırken sadece danışmanlarınız için yazılı kopya istenmektedir. Aynı adımda proje raporunuzu, tüm ekleriyle birlikte CD formatında da bölüm sekreterliğine teslim etmeniz gerekmektedir.

PANEL 1: 11 Haziran Pazartesi: 10:00-15:40, Yer: F234

Panel Üyeleri: Banu Elmadağ Baş, Burç Ülengin, Ferhan Çebi, Oktay Taş, Özgür Öztürk
Öğrenciler:
1 Regina Abdulina 10:00-10:20
1 Reşat Uğur Ulu 10:00-10:20
2 Damla Selen Aydın 10:20-10:40
2 Bayram Can Arslan 10:20-10:40
3 Mert Yeşilçöllü 10:40-11:00
3 Mehmet Furkan Şengöz 10:40-11:00
4 Şeyma Çiçek 11:00-11:20
4 Zehra Birce Çolak 11:00-11:20
5 Furkan Çağrı Temel 11:20-11:40
5 Şevval Nur Elma 11:20-11:40
6 İrem Naz Temizel 11:40-12:00
6 İrem Demircioğlu 11:40-12:00
ARA 12:00-13:40
7 Funda Demir 13:40-14:00
7 Mustafa Erdoğan 13:40-14:00
8 Nazif Doğa Böker 14:00-14:20
8 Hazal Gizem Özbıyık 14:00-14:20
9 Murat Cem Tanrıöver 14:20-14:40
9 Mehmet Hilmi Şeker 14:20-14:40
10 Melis Öztürk 14:40-15:00
10 Abdullah Göktuğ Yaman 14:40-15:00
11 Can Dörtkardeşler 15:00-15:20
11 Can Berk Balaban 15:00-15:20
12 Beyza Gavcar 15:20-15:40
12 Bengisu Büyükikiz 15:20-15:40

——

PANEL 2: 11 Haziran Pazartesi: 10:00-15:40, Yer: F235

Panel Üyeleri: Dilay Çelebi, Kaya Tokmakçıoğlu, Özgür Kayalıca, Şebnem Burnaz, Zeynep Erden Bayazit
Öğrenciler:
1 Beyza Haliloğlu 10:00-10:20
1 Hivda İlkay Doğan 10:00-10:20
2 Cihat Aslan 10:20-10:40
2 Kevser Özkan 10:20-10:40
3 Mina Öztürk 10:40-11:00
3 Mustafa Gürler Vidinli 10:40-11:00
4 Mehmet Kemal Er 11:00-11:20
4 Kübra Korkut 11:00-11:20
5 Adile Pelinsu Karakuş 11:20-11:40
5 Fulya Duman 11:20-:11:40
6 Tuğçe Kaykı 11:40-12:00
6 Onur Esmercan 11:40-12:00
ARA 12:00-13:40
7 Demet Sertoğlu 13:40-14:00
7 Beril Özmaçin 13:40-14:00
8 Mertcan Yıldız 14:00-14:20
8 Batuhan Uncu 14:00-14:20
9 Atacan Kavdır 14:20-14:40
9 Damla Yasun 14:20-14:40
10 Kürşad Dağ 14:40-15:00
10 Buse Bodur 14:40-15:00
11 Ali Rıza Alptekin 15:00-15:20
11 Mehmet Berk Soğuksu 15:00-15:20
12 Muhammed Emin Gürsoy 15:20-15:40
12 İsmail Çalışkan 15:20-15:40

PANEL 3: 11 Haziran Pazartesi: 10:00-15:00, Yer: F236

Panel Üyeleri: Elif Karaosmanoğlu, Hatice Camgöz Akdağ, İdil Vedia Evcimen, Mehmet Erçek, Raziye Selim, Suat Küçükçiftçi
Öğrenciler:
1 Oğuzhan Akın 10:00-10:20
1 Deniz Sucu 10:00-10:20
2 Sinem Ak 10:20-10:40
2 Gizem Albayrak 10:20-10:40
3 Eray Aydın 10:40-11:00
3 Çağkan Alemdar 10:40-11:00
4 Ahmet Güngör Alp 11:00-11:20
4 Hasan Kaan Halıcı 11:00-11:20
5 İrem Betül Koçak 11:20-11:40
5 Yasemin Yetim 11:20-11:40
6 Salih Bahadır Aydın 11:40-12:00
6 Burak Aydın 11:40-12:00
ARA 12:00-13:40
7 Anıl Akın Atak 13:40-14:00
7 Fikret Arda Kundak 13:40-14:00
8 Sinem Gencay 14:00-14:20
8 İbrahim Sami Şahin 14:00-14:20
9 Burcu Pirimoğlu 14:20-14:40
9 Elif Er 14:20-14:40
10 Naz Aslı Öncel 14:40-15:00
10 Can Öztamur 14:40-15:00

——

PANEL 4: 11 Haziran Pazartesi: 10:00-15:20, Yer: F238

Panel Üyeleri: Aylin Bayar, Bersam Bolat, Cumhur Ekinci, Derya Karakaş, Nihan Yıldırım, Tolga Kaya, Ulaş Baysal
Öğrenciler:
1 Nergiz Sermet 10:00-10:20
1 Yasemin Yüksel 10:00-10:20
2 Volkan Yolci 10:20-10:40
2 Mehmet Taş 10:20-10:40
3 Emre Çalışkan 10:40-11:00
3 Emre Ay 10:40-11:00
4 Özhan Kara 11:00-11:20
4 Emin Can Ofli 11:00-11:20
5 Murat Erdem 11:20-11:40
5 Tolga Aydınlı 11:20-11:40
6 Barış Kurbanoğlu 11:40-12:00
6 Hakan Akhan 11:40-12:00
ARA 12:00-13:40
7 Oğuzhan Öztürk 13:40-14:00
7 Ömer Atakan Saldamlı 13:40-14:00
8 Abdullah Kayacan 14:00-14:20
8 Burak İnce 14:00-14:20
9 Feride Işık 14:20-14:40
9 Aykut Uyur 14:20-14:40
10 Ahmet Burak Özyurt 14:40-15:00
10 Feride Duman 14:40-15:00
11 Özge Şeşen 15:00-15:20
11 Merve Durmuş 15:00-15:20

———————————

Bitirme Tasarım Projeleri ile ilgili tüm kurallara İTÜ İşletme Mühendisliği Bölümü, Bitirme Tasarım Projesi Uygulama Esasları dökümanında bulabilirsiniz (bağlantı).

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 Both comments and pings are currently closed.